O nás

Advokátní kancelář založil v roce 2006 Mgr. Ľudovít Pavela a základ právního týmu kanceláře tvoří seniorní právníci s bohatými zkušenostmi z předních českých i mezinárodních advokátních kanceláří a další osobnosti právnického světa, kteří se věnují mimo jiné i akademické činnosti.

Advokátní kancelář Pavela je s týmem 20 právníků a dalšími spolupracovníky významnou česko-slovenskou advokátní kanceláří. Advokátní kancelář Pavela při poskytování právního poradenství úzce spolupracuje v praktické a akademické rovině s odbornými poradci z řad pedagogů právnických fakult na Slovensku i v České republice.

Právní tým kanceláře má rozsáhlé zkušenosti získané také během předchozího působení svých členů v nejvýznamnějších zahraničních advokátních kancelářích, včetně Weinhold Legal, Clifford Chance, White & Case, také i v předních slovenských a českých advokátních kancelářích.

Advokátní kancelář Pavela poskytuje v současnosti právní služby přibližně 70 stabilním klientům v České republice a na Slovensku.

Poskytujeme klientům komplexní právní služby v plném rozsahu ve slovenském, českém, anglickém, německém a francouzském jazyce ve všech oblastech podnikatelské činnosti.

Kancelář má hlavní sídlo v Praze a vlastní pobočky v Bratislavě a v Košicích.