Náš tým

Mgr. Ľudmila Borloková

Ľudmila ukončila právnické vzdělání na Právnické fakultě UK v Bratislavě. V roce 2006 absolvovala 6 měsíční stáž v uznávané mezinárodní právní kanceláři v Londýně a poskytovala právní poradenství několika mezinárodním společnostem v oblasti práva duševního vlastnictví a v souvislosti s outsourcingem.

Ľudmila má bohaté zkušenosti s poskytováním právního poradenství pro lokální a mezinárodní společnosti v souvislosti s jejich různorodými aktivitami na Slovensku. Její praxe zahrnuje komplexní právní servis při akvizicích, investičních projektech, obchodních jednáních jako i běžných každodenních činnostech svých klientů. Ľudmila se specializuje na obchodní právo, právo elektronických komunikací, outsourcing, právní poradenství v oblasti řízení rizik a pravidel pro řízení společnosti (corporate governance) a pracovní právo.

Více než 4 roky byla součástí týmu top managementu, který rozjížděl a řídil činnost třetího mobilního operátora na Slovensku a jako výkonná ředitelka pro právní záležitosti odpovídala za oblast právních služeb, regulace a bezpečnosti.

Mgr. Ľudmila Borloková